Biżuteria męska - Biżuteria Gemini

Biżuteria męska Gemini

Gemini jest belgijską firmą, która w bardzo krótkim czasie osiągnęła spektakularny, międzynarodowy sukces. Wszystko dzięki temu, że skupiła się na produkcji bransoletek wykonywanych z kamieni naturalnych. Ich popularność jest tym bardziej zadziwiająca, że ich produkty dedykowane są wyłącznie mężczyznom. Biżuteria męska Gemini podbiła rynek jubilerski i stała się przykładem doskonałego designu i świetnego wykonania.

Gemini to esencja męskiej siły

Firma została założona w Belgii w 2013 roku. Wystarczyło jej zaledwie kilka lat, aby o jej produktach usłyszał świat, a tysiące mężczyzn sięgnęło po wyjątkowe bransoletki. Natychmiast okrzyknięto ją odkryciem belgijskiego rynku jubilerskiego. Wszystko, dzięki niezwykłej filozofii i nowoczesnemu podejściu do prowadzenia działalności. Warto zauważyć, że Gemini zatrudnia pracowników, którzy z różnych powodów nie mogą uczestniczyć w normalnym rynku pracy. Gemini nie ma biur ani fabryk, a praca odbywa się zdalnie. Nie znaczy to, że kontrola jakości nie ma znaczenia. Każdy produkt sprawdzany jest pod względem wysokiej jakości wykonania.

Bransoletki męskie Gemini dedykowane są mężczyznom aktywnym, pewnym siebie i nastawionym na naturalny styl. Mają pokazywać, że biżuteria nie jest jedynie domeną kobiet i przełamać swoiste tabu, że panowie powinni unikać dodatków innych niż zegarki. Filozofia firmy opiera się na teorii, że modny mężczyzna to taki, który dba o swój wizerunek dobierając najlepsze akcesoria, jednocześnie może być aktywny, podróżować i odnajdywać kontakt z naturą.

Biżuteria męska Gemini - bliskość natury

Biżuteria męska Gemini wykonywana jest z naturalnych kamieni pochodzących z różnych zakątków świata, między innymi Meksyku, USA, Afryki czy nawet Azji. Pokazuje to różnorodność form i kolorów charakterystyczną dla wielu kontynentów, dzięki temu oferta jest bardzo bogata. Kamień jest częścią matki ziemii, dlatego doskonale pasuje tym, którzy preferują naturalny styl. Bransoletki wykonywane są ręcznie przez 60 pracowników, którzy każdego dnia wkładają w swoją pracę ogromne zaangażowanie, tylko po to, aby ich biżuteria trafiła w gust i oczekiwania klientów na całym globie. Od tego roku również Polacy mogą być częścią społeczności Gemini.

Połączenie wysokiej jakości, naturalnych materiałów i miejskiego designu sprawia, że biżuteria męska Gemini będzie doskonałym wyborem dla wszystkich mężczyzn bez względu na wiek czy zawód. Tym bardziej, że przemawia za nią korzystny stosunek jakości do ceny.

Liczba produktów w tej kategorii: 50
Sortowanie / filtrowanie
Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 21 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Oryginalne produkty i gwarancja. Profesjonalne doradztwo.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 10:00 DO 16:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×