Zegarki damskie Casio Baby-G

Zegarki damskie Casio Baby-G

Zegarki damskie Baby-G to odpowiedź na męską linie Casio G-Shock, która okazała się sprzedażowym hitem. Producent wyszedł naprzeciw kobietom, które również odczuły potrzebę posiadanie nizniszczalnych zegarków o bardzo ciekawej stylistyce i wprowadził linię Baby-G specjalnie dedykowaną płci pięknej. Zgodnie z wymaganiami klientek zmniejszono wielkość koperty i nieznacznie zmieniono stylistykę, tak aby kobiety czuły się usatysfakcjonowane nowym wzornictwem.

Liczba produktów w tej kategorii: 2
Sortowanie / filtrowanie

Zegarki damskie Casio Baby-G

Wszystko zaczęło się w 1946 roku z inicjatywy Tadao Kashio - założyciela marki. Po wielu latach prób, dzięki pracowitości i ogromnego zaangażowania marka zbudowała sobie stabilną pozycję na rynku. W 1957 roku nazwę firmy zmieniono na CASIO COMPUTER CO, a do 1960 roku byli już międzynarodowym liderem sprzedaży i zaczęli otwierać nowe fabryki. W 1967 roku otworzyli pierwszą europejską fabrykę w Zurychu, w Szwajcarii. Obecnie przedsiębiorstwem kieruje jeden z braci założyciela - Kazuo Kashio.

Casio jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Nie bez powodu nazwa ta przychodzi nam do głowy, kiedy wymieniamy najlepszych producentów czasomierzy. Zegarki damskie Casio Baby-G to najpopularniejszy model dla kobiet marki. Czasomierze te mają wszystko to, co powinien mieć idealny zegarek, bo ten japoński producent dostosowuje się do klienta i podąża za najnowszymi trendami tej dziedziny. Obecnie, zegarki damskie Casio Baby-G to jedne z najbardziej zaawansowanych elektronicznie modeli.

Zegarki damskie Casio Baby-G - dla kogo?

Zegarki Casio powstają na bazie najlepszych surowców i najnowocześniejszych technologii. Właśnie to połączenie sprawiło, że pokochały je kobiety z niemalże całego świata, a szczególnie tym aktywnym, uprawiającym sporty. Casio ma tak szeroką ofertę, że najbardziej wymagana klientka znajdzie zegarek dla siebie. W odpowiedzi na popularną kolekcję zegarków męskich Casio G-Shock, marka zaprojektowała jej kobiecą odmianę, nazywając nową serię Casio Baby-G. Linia okazała się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Kobiety poczuły potrzebę posiadania niezniszczalnych zegarków o bardzo ciekawej stylistyce. Zgodnie z wymaganiami klientek zmniejszono wielkość koperty i nieznacznie zmieniono stylistykę, tak aby kobiety czuły się usatysfakcjonowane nowym wzornictwem.

Decydując się na zakup damskich zegarków Casio Baby-G warto zwrócić uwagę na fakt, że to obecnie jedne z najbardziej zaawansowanych elektronicznie modeli. W naszym sklepie Minuta.pl oferujemy najpopularniejsze kolekcje zegarków tej marki. Kupując zegarek w naszym internetowym lub stacjonarnym sklepie Minuta, otrzymujesz:

 • 3 letnią gwarancję z możliwością przedłużenia o kolejne 3 lata,
 • instrukcję obsługi,
 • oryginalne dokumenty producenta,
 • firmowe opakowanie.

Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 21 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Oryginalne produkty i gwarancja. Profesjonalne doradztwo.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 10:00 DO 16:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×