Zegarki damskie Junghans

Zegarki damskie Junghans

Junghans to marka, która od ponad wieku wyprzedza innych producentów pod względem trendów i zastosowania najnowszych technologii. Długa tradycja produkcji zegarków umożliwiła im zajęcie bardzo mocnej pozycji w branży. Zegarki damskie Junghans to prostota, ponadczasowy design i nowoczesność.

Liczba produktów w tej kategorii: 9
Sortowanie / filtrowanie

Historia innowacji

Fabryka Junghans powstała w niemieckiej miejscowości Schramberg w 1861 roku i swoją działalność na rynku zegarmistrzowskim rozpoczęła produkcją budzików. W 1903 roku powstał pierwszy zegarek kieszonkowy, tym samym rozpoczęła nowy rozdział swojej historii. Pierwszą i dość ciekawą innowacją było wykorzystanie promieniotwórczego pierwiastka - radu. Klienci z zadowoleniem przyjęli świecące w ciemności wskazówki i cyfry. Jednak najbardziej zachwycającym ze spektakularnych odkryć Junghansa była produkcja zegarka naręcznego sterowanego falami radiowymi i zasilanego energią słoneczną. Przez wiele lat doskonalono tę technologię.

Zegarki damskie, które wykorzystują fale radiowe są niezwykle precyzyjne, bo błąd kontroli czasu na chwilę obecna wynosi około 1 sekundy na milion lat. Sygnał nadawany jest Frankfurtu nad Menem na odległość 1500 km i odbierany przez wbudowany w zegarek nadajnik. Kontrola dokonywana przez producenta dotyczy również zmian czasu z zimowego na letni i odwrotnie, dzięki temu czasomierze przestawiają się automatycznie. Warto wspomnieć, że Junghans jako pierwszy zaprojektował zegarek ze stali szlachetnej, który fale radiowe odbierał poprzez szafirowe szkiełko będące jednocześnie deklem.

Prosty design zegarków damskich Junghans

Zegarki damskie tej marki zachwycają prostotą stylu, są delikatne, a jednocześnie bardzo wytrzymałe na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Producent oferuje kilka ciekawych kolekcji. Na dużą uwagę zasługują te wyposażone w wypukłe szkiełko, które daje poczucie głębi. Jest to ciekawy zabieg wizualny, ponieważ zegarki z tej serii, mimo swojego dość skromnego designu, uzyskują niesamowity efekt i przyciągają uwagę. Dla pań poszukujących powiewu świeżości w klasyce, Junghans przygotował modele z kolorowymi paskami wykonanymi ze skóry wysokiej jakości. Zegarki damskie z tej kolekcji mają również przezroczyste dekle, które pozwalają zagłębić się w mechanizm czasomierza. W ofercie znajdują się także zegarki o bardzo futurystycznym wyglądzie i obłych kształtach.

Czasomierze zwracają uwagę uporządkowaną formą. Producent stawia na ponadczasowy design, który przetrwa próbę czasu. Zegarki są wielofunkcyjne i zaawansowane technologicznie, a także odporne na zachlapania i uderzenia. Jest to produkt najwyższej jakości, a jego charakterystyczny styl nie wyjdzie z mody przez dziesięciolecia.

Niemiecki producent pochodzi z miejscowości Schramberg i to tam w 1861 roku rozpoczął swoją działalność od produkcji budzików. Pierwszy zegarek kieszonkowy powstał dopiero w 1903 roku, rozpoczynając nowy rozdział w historii. Junghans już od najmłodszych lat wyznaczał trendy, produkując zegarki o nie wykorzystywanej dotychczas technologii. Pierwszą innowacją było wprowadzenie promieniotwórczego pierwiastka - radu. Klienci z zadowoleniem przyjęli świecące w ciemności wskazówki i cyfry. Drugim przełomowym odkryciem była produkcja zegarka naręcznego sterowanego falami radiowymi i zasilanego energią słoneczną. Później jeszcze przez wiele lat doskonalono tę technologię, aż do osiągnięcia idealnego efektu.

To co wyróżnia zegarki damskie Junghans to niemiecki design. Warto podkreślić, że marka wykorzystuje w swoich kolekcjach system radio-control oraz mechanizmy automatyczne. Kupując zegarek w naszym internetowym lub stacjonarnym sklepie Minuta, otrzymujesz:

 • 2 letnią gwarancję,
 • instrukcję obsługi,
 • oryginalne dokumenty producenta,
 • firmowe opakowanie.

Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 21 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Oryginalne produkty i gwarancja. Profesjonalne doradztwo.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 10:00 DO 16:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×