Zegarki męskie Neat

Zegarki męskie Neat

Zamiłowanie do ekologii i branża zegarmistrzowska spotkały się w ofercie jednej marki - Neat. I chociaż zegarki z drewna są już powszechnie znane, to zegarki Neat pokazują, że można połączyć klasyczną elegancję, minimalizm i oryginalną formę. Polska branża zegarmistrzowska produkuje czasomierze w znakomitym wydaniu, co udowadnia, że drewniane zegarki są na topie.

Liczba produktów w tej kategorii: 58
Sortowanie / filtrowanie

Zegarki męskie Neat - tworzone i składane ręcznie w Polsce

Zegarki męskie Neat to kolejne odkrycie polskiej branży zegarmistrzowskiej i sporym atutem jest to, że produkcja drewnianych elementów zegarków odbywa się w Polsce. Także tutaj są ręcznie składane, co zapewnia wysoką jakość i skrupulatną kontrolę. Za pracę każdego z nich odpowiada natomiast japoński mechanizm Citizen. Skąd w ogóle pomysł na polskie zegarki Neat? Dwóch braci - Piotr i Jacek - postanowiło zerwać ze sztucznością i szablonowością. Chcieli zaproponować coś świeżego, jednocześnie z zachowaniem indywidualizmu i precyzji. Neat w języku angielskim oznacza czysty, staranny i schludny, i dokładnie oddają to prezentowane zegarki męskie Neat - mają przemyślaną kompozycję, wyróżniają się gustowną estetyka i zostały wyprodukowane z ogromną starannością.

Ekologia, jakość i estetyka

Marka ma jeszcze jeden cel - udowodnić, że polscy producenci są nastawieni na dbanie o środowisko naturalne. Drewniane zegarki od zawsze kojarzą się z bliskością natury, ponieważ drewno jest jednym z materiałów, które w trakcie obróbki nie emituje szkodliwych substancji. Drugim atutem pozostaje całkowita biodegradowalność. Podążając za tą ideą, zegarki męskie Neat wykorzystują w znacznej większości materiały naturalne. Wśród nich jest nie tylko drewno, ale też skóra, bawełna, wełna, kaszmir i len. Elementy drewniane zostały wykorzystane do zbudowania kopert, dekli oraz tarcz zegarków. Marka korzysta z wytrzymałych gatunków, także drzew egzotycznych. Całość zamknięta jest w surowym pudełku także stworzonym z drewna. To, że produkt jest polskiej produkcji potwierdza grawer na deklu zegarka oraz logo marki. Znajdziecie je również na tarczach - zastępują indeks na godzinie 12, co sprawia, że są rozpoznawalne. Marka idzie o krok dalej. Zakup czasomierza to trzy nowe drzewa, które producent sadzi w imieniu klienta. Każdy element designu, dbałość o wykonanie i jakość potwierdzają, że Neat chce zerwać ze sztucznością i masowością produktów.

Zegarki męskie Neat to szeroka oferta modeli dedykowanych mężczyznom lubiącym naturalne kolory, lekkość i elegancję ubraną w trochę inną formę. Wśród propozycji są zegarki zawieszone na paskach ze skóry naturalnej, bransoletach i paskach z materiału. Zachwyca też szeroka paleta barw, którą gwarantuje różne pochodzenie materiałów.

Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 21 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Oryginalne produkty i gwarancja. Profesjonalne doradztwo.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 10:00 DO 16:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×