Zegarki damskie Polar

Zegarki damskie Polar

Polar nie jest typowym producentem zegarków w tradycyjnym odniesieniu do branży zegarmistrzowskiej. Jest przede wszystkim firmą, która z dużą uwagą poświeca się tworzeniu urządzeń wielofunkcyjnych specjalnie dedykowanych kobietom związanym ze sportem. Dzięki ich wytężonej pracy nad doskonaleniem technologii, otrzymujemy zegarek damski, który jest nie tylko atrakcyjny, ale również bogaty w funkcje, które znacznie mogą ułatwić aktywności sportowe.

Liczba produktów w tej kategorii: 10
Sortowanie / filtrowanie

Misja marki Polar

Firma powstała w 1982 roku w Finlandii i niemal natychmiast stała się głównym producentem najlepszych urządzeń bezprzewodowych do monitorowania, zapisu i interpretacji częstości skurczów serca. Nieustająco doskonalą swoje produkty, co spowodowało, że są obecne w niemal wszystkich znaczących siłowniach, klubach fitness i ośrodkach medycznych, które badają sportowców i wydolność sercowo-naczyniową. Duży sukces firmy pozwolił jej na prężny rozwój i aktualnie zatrudnia setki pracowników i specjalistów w swoich dziedzinach. Jej oferta znana jest w pięćdziesięciu krajach w Europie i na świecie. Czasomierze, które produkuje nie są klasycznymi zegarkami, tylko zaawansowanymi monitorami z funkcją mierzenia czasu. Cieszą się dobrą opinią wśród sportowców i użytkowników, którzy hobbystycznie uprawiają sporty, a chcą polepszyć swoją wydajność i skutecznie zaplanować aktywność. Polar dzieli się publicznie ze zdobyczami i nowinkami technologicznymi.

Zegarki damskie dla kobiet aktywnych

Zegarki Polar to doskonały produkt dla osób aktywnych fizycznie, a popularyzacja nowoczesnych technologii w sporcie, pozwala firmie powiększać ciągle grono użytkowników. I chociaż marka początkowo była najbardziej pożądana wśród lekkoatletów, to coraz odważniej sięgają po nią kobiety uprawiające sport rekreacyjnie - chcą podnieść swoją wydajność poprzez obserwację własnego ciała i jego możliwości, zmienić wizerunek i rozpocząć aktywny tryb życia. Polar wychodzi naprzeciw wszystkim tym klientom, tworząc zegarki damskie o wysokiej specjalizacji i wyjątkowo atrakcyjnym designie. Wśród ciekawych funkcjonalności znajdziemy: licznik tętna i kalorii, GPS, krokomierz, miernik czasu snu i wiele innych. Wszystkie te obliczenia i statystyki można oglądać na urządzeniu mobilnym, dlatego sporym atutem zegarków damskich Polar jest brak konieczności zabierania ze sobą smartfona na trening. Czasomierze są lekkie i wygodne, z pewnością będą praktycznym i interesującym gadżetem, który pozwoli na poprawę stanu zdrowia i usprawni aktywność sportową.

Czym charakteryzują się zegarki damskie Polar?

Czasomierze te są doskonałym partnerem treningów. Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, ich głównym zadaniem jest monitorowanie całodobowe naszej aktywności. Jednak na tym szereg zaawansowanych opcji się nie kończy. Zegarki damskie Polar oprócz rejestracji ruchu wyposażony jest także w funkcję monitorowania snu, dzięki czemu ułatwia nam to efektywny wypoczynek po aktywności. Dodatkowo, urządzenia rejestrują liczbę kroków i pokonany dystans, wyznacza obciążenie kardio, posiada program treningu biegowego, oznacza moc biegową z zewnętrznego sensora oraz prędkość i dystans z nadgarstka. Oprócz tego czasomierze te są kompatybilne z telefonami komórkowymi, zatem z łatwością wyświetlane są komunikaty na ekranie zegarka. Inteligentny system w jaki zaopatrzono urządzenia jest spersonalizowany z klientem , co pozwala mu ustawiać indywidualne cele treningowe i monitorować ich realizację we wspomnianym wcześniej systemie Polar Flow. Zegarki damskie Polar są praktyczne i nie ograniczają ruchu w trakcie treningu. Można obsługiwać je za pomocą funkcji dotykowych. Przykładowo, zaledwie jedno stuknięcie w ekran zegarka wystarcza, aby zapisać przebyte okrążenie, zmienić ekran treningowy lub wyłączyć podświetlenie.

Decydując się na zakup zegarków damskich Polar warto zwrócić uwagę na szereg funkcji, którymi dysponuje. W naszym sklepie Minuta.pl oferujemy najpopularniejsze kolekcje zegarków tej marki. Kupując zegarek w naszym internetowym lub stacjonarnym sklepie Minuta, otrzymujesz:

 • 2 letnią gwarancję,
 • instrukcję obsługi,
 • oryginalne dokumenty producenta,
 • firmowe opakowanie.

Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 21 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Oryginalne produkty i gwarancja. Profesjonalne doradztwo.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 10:00 DO 16:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×