Zegarki damskie Versus Versace

Zegarki damskie Versus Versace

Versus Versace to marka, która zrodziła się w domu mody Versace. W swoim asortymencie ma odzież, dodatki galanteryjne oraz zegarki, które szczególnie mocno trafiają w gust kobiet stawiających na wyjątkowe, odważne projekty o lekko rockowym stylu, ale zegarki damskie Versus Versace to także elegancja i szyk jednego z najważniejszych włoskich domów mody.

Liczba produktów w tej kategorii: 2
Sortowanie / filtrowanie

Marka Donatelli Versace

W 1978 roku Gianni Versace założył pracownię mody w Mediolanie. Jej spektakularny sukces to efekt kilku sprzyjających okoliczności. Przede wszystkim był to moment, w którym w modzie pojawiały się nowe trendy, a ona sama stała się bardziej odważna i mniej konserwatywna. Versace myślał o stworzeniu kolekcji, które będą szokować, będą wyraziste i nieoczywiste, zupełnie inne niż to co proponowała konkurencja. Z drugiej strony, nastał moment ogromnego zainteresowania świata produktami Made in Italy. Jednak to wsparcie rodziny, okazało się niezwykle kluczowe. Muzą właściciela i jedną z najważniejszych osób dla firmy była siostra Gianniego - Donatella. Chcąc wyrazić swoja wdzięczność i miłość, stworzył dla niej w 1989 roku całkiem nową markę - Versus Versace.

Zauważył, że Donatella jest wybitną projektantką, która stawia na indywidualizm i nieszablonowość. Sam, ogłaszając powstanie tej marki powiedział: "Versus zrodził się z potrzeby twórczej, z silnym naciskiem na innowacyjność, talent i niekonwencjonalność. Moda ma być nakierowana na przyszłość, przewidywanie nowych trendów i podejmowanie wyzwań". Umiłowała rockowy styl, co wyraźnie widać w całej ofercie firmy, ale to zegarki damskie Versus Versace zachwycają najbardziej. Stały się jednym z udanych eksperymentów twórczych i zwróciły uwagę całego świata. Dziś zachwycają niezwykłymi projektami i ogromną kreatywnością artystki.

Zegarki damskie Versus Versace - piękne i nieoczywiste

Widać, że obydwie marki są ze sobą silnie powiązane. Odbija się to w zamiłowaniu do mocnych akcentów, sprzeciwstawianiu się trendom oraz silnej niezależności w stosunku do całego rynku mody, ale to charakterystyka rodziny Versace, a nie samej firmy matki. Donatella podkreśla, że Versus Versace ma własny styl, swoich odbiorców i przede wszystkim dużo więcej swobody w eksperymentowaniu modą. Zegarki damskie Versus Versace doskonale to pokazują. Kuszą szykiem i elegancją, ale też oryginalnością, której często brakuje konkurencji.

Zwrócą uwagę tych kobiet, które kochają włoski styl, odważne linie i chcą przekraczać granice mody. Zegarek z logiem charakterystycznego lwa okaże się strzałem w dziesiątkę. Przykuwa wzrok, jest inny niż wszystkie i świetnie prezentuje się na nadgarstku. Marka chętnie bawi się kolorem, formą i bogatymi zdobieniami, ale to nie wszystko. Trzeba pamiętać, że Versus Versace wykorzystuje w swoich projektach materiały najwyższej jakości, a każdy ich czasomierz wykonany jest z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Ile zapłacimy za zegarki damskie Versus Versace? Nie tak dużo, jak można oczekiwać od włoskiej marki związanej z tak znamienitym domem mody, a to kolejny argument, że warto mieć taki zegarek w swojej kolekcji.

Dlaczego warto
kupować na minuta.pl?
 • 100 dni
  na zwrot
  lub wymianę
 • Darmowa
  dostawa
 • Nasza firma
  działa na rynku
  od 21 lat
 • Pozytywnych
  opinii o naszym
  sklepie

Oryginalne produkty i gwarancja. Profesjonalne doradztwo.

 • Kontakt
 • ZADZWOŃ 22 424 55 99 CZYNNE PON.- PT. OD 10:00 DO 16:00
 • 100-dniowe prawo zwrotu
 • Dostawa kurierem GRATIS
×